Menu
Sepet

Hakkımızda


2012 senesinden itibaren elektronik sigara sektöründe bulunmaktayız ve sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktayız.

Sürekli gelişen elektronik sigara sektörünü yakından takip ederek her geçen gün kendimizi sizlerin ihtiyacı doğrultusunda geliştirmekteyiz. 

Türkiye’de elektronik sigara sektöründe kalıcı bir firma olup, bütün isteklerinizi bu doğrultuda hazırlamaktayız.

 

Bilindiği üzere e-sigara endüstrisi sadece cihazlar ile sınırlı değildir. 

Sizler için de güncel olan tüm cihazları,yedek ürünleri, likitleri, N-Baseleri ve salt likitleri yurt içi ve yurt dışından tedarik etmekteyiz.Hem N-Base olsun hem likit olsun hemde cihazlar olsun, sizler için en iyi olanı getirtmekteyiz.

Bizim görevimiz  en iyi ve uygun fiyatlar ile sizler sunmaktır. Ayrıca, Oops likit ve N-Base grubunda ise tamamen orijinal Premium likit tadında ve bunun yanında Orijinal Premium likit siparişlerinizi de sizlere hızlı ve güvenli kargo garantisiyle  ulaştırmaktayız.

Amacımız sürekli yenilikçi olup  kaliteli OOps likitlerimizi ve Premium likitleri sizlere en saf haliyle sunabilmektedir.  Sizler için tüm dünya da kabul ödül almış ve satış rekorları kıran Peremium likitleri  online mağazamızda bulunduruyoruz.

Ayrıca, likitte ve N-Base de her kullanıcının tat ve damak zevkini göz önünde bulundurarak yüzlerce çeşidimiz bulunmaktadır.

Özellikle misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda, sizlere en iyi hizmet verebilmek adına gün geçtikçe kendimizi geliştiriyoruz ve bu doğrultuda sektörde öncü firmalardan biri olarak adımızı sizlerin sayesinde en zirveye taşıyacağız.En kaliteli ve orijinal elektronik sigaralar, N-Base aroma ve likit gruplarımız ile online mağazamızda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.


Bizimle ilgili herhangi bir sorununuz mevcut ise


WhatsApp üzerinden iletişim kurmak için buraya tıklayabilirsiniz: 447378197131