Menu
Sepet

OOPS Likit Blog RSS

23 Oca Sıcaklık kontrollü  hakkında bilmeniz gerekenler!
0 2760
 Sıcaklık kontrollü  hakkında bilmeniz gerekenler!Sıcaklık kontrolü, sıcaklık algılama, sıcaklık sınırlama veya basitçe TC (sıcaklık kontrolü) , son zamanlarda. Neredeyse her  mod üreticisi  kendi TC (sıcaklık kontrolü) modelini tanıttı, öncekiler şimdiden birçok güncelleme aldı.  mevcut tanklar için yedek nikel ve titanyum coil telleri sunan gitti..
23 Oca SALT NİKOTİN
0 2274
SALT NİKOTİNGittikçe daha fazla sayıda likit markası, “ salt ” adı verilen likitleri piyasaya sürüyor .salt nikotin tam olarak nedir ve diğer nikotinden farkı nedir?yazımızı okumadan önce ne nikotin olursa olsun yüksek nikotin insan saglıgında ciddi sıkıntılar yaratabilirsalt nikotin nedir?salt , tütün yapraklarında (yani sigaralarda, purolarda ve ..
23 Oca REGÜLA MOD NEDİR ??
0 2040
REGÜLA MOD NEDİR ??regüla Modda en basit olanı, çıkış gücünü ayarlamak için devre kullanan ve çıkış gücünün iki şekilde ayarlanmasına izin veren pilli buhar cihazıdır: 1. Gerilimi ayarlayarak. 2. Watt ayarlayarak. Ek olarak, bu cihazlar, kullanıcıyı korumak ve cihazın kendisinin zarar görmesini önlemek için çok çeşitli güvenlik özellikleri sağlamak..
23 Oca REBUILDABLE DAMLAMA ATOMIZÖRLERI (RDA) VE REBUILDABLE ATOMIZÖRLERI (RBA) ARASINDAKI FARK NEDIR?
0 1449
REBUILDABLE DAMLAMA ATOMIZÖRLERI (RDA) VE REBUILDABLE ATOMIZÖRLERI (RBA) ARASINDAKI FARK NEDIR?(RDA) Rebuildable Damlama Atomizörleri ve (RBA)Rebuildable Atomizörler işlevi hemen hemen aynı şekildedir. Genellikle kendi sarım coillerinizi onlarla birlikte kullanmanıza izin veren yüksek kaliteli atomizer tabanlarıdır. Daha sonra pamuk, üzerine damlan..
23 Oca PİLLERİNİN ÖMRÜ NASIL UZATILIR
0 2166
PİLLERİNİN ÖMRÜ NASIL UZATILIRe sigara pilinizin ömrünün eskisi kadar uzun olmadıgını fark ettiniz mi? E-cig piliniz şarj olmuyor mu? Pilinizin ömrünü uzatmak için yeni yollar bulmaya mı çalışıyorsunuz? pilinizin ömrünü uzatacak ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olabilecek birkaç ipucumuz var.1.KULLANIMDAN SONRA KAPATINCihazınızı kullanm..
23 Oca (PG) ve (VG) GENEL BAKIŞ
0 2320
(PG) ve (VG) GENEL BAKIŞBirçok yeni başlayanlar ve hatta daha deneyimli buharcıların hala kafalarını karıştırmakta ve Propilen Glikol (PG) ile bitkisel Gliserin (VG) likit arasındaki farklardan emin değildir. Daha iyi anlamanıza ve bazı temel bilgileri, artıları ve eksileri ve bu açıkladıgımız oluşturduğumuz farklılıkları öğrenmenize yardımcı olmak..
23 Oca NİKOTİN HAKKINDA UYARI NOTUDUR
0 1271
LÜTFEN DİKKATNİKOTİN HAKKINDA UYARI NOTUDURBir sigara içen ilk önce sigara içmeyi bıraktığında, buharın tamamen farklı bir nikotin kaynağı olduğu ve bu tür insanların sıklıkla buna farklı tepki gösterdiği dikkate alınmalıdır. E-sigara likitinin farklı nikotin kuvvetleri mevcutken, sizin için doğru nikotin seviyesinin ne olduğu konusunda tamamen öze..
23 Oca nicotine shot nasıl ilave edilir
0 2743
nicotine shots Nikotin içermeyen likitlere bir nikotin artışı vermek için eklenebilir.Bazı markalar nicotine shot ile mükemmel olacak şekilde tasarlanmış kısa doldurma şişeleri üretmektedir; bazı premium likitler 60ml'lik bir şişede 50ml'lik 0 mg likit olarak gelir ve size 10ml'lik bir nicotine shots eklemek için alan sağlar.50 ml'lik bir şişe sı..
23 Oca NiChrome vs Ni-200 vs Titanyum vs Kanthal vs SS paslanmaz teller
0 2570
NiChrome vs Ni-200 vs Titanyum vs Kanthal vs SS paslanmaz tellerMTL PREMİUM bilgi Kılavuzuna coil sarmak için gereken farklı tellere hoş geldiniz. Burada NiChrome, Ni-200, Titanyum, Kanthal ve Paslanmaz Çelik arasındaki farklılıkları ele alacağız. Bu tellerin hepsi aynı amaca hizmet etse de, dünyaları birbirinden ayıran bazı temel farklılıklar vard..
23 Oca MEKANİK MOD KULLANANLARA BİLGİ
0 2165
MEKANİK MOD KULLANANLARA BİLGİyazımıza geçmeden önce belirtmek isterimki sarım ve ohm bilgisi olmayan e-sigara kullanıcılarına mekanik mod kullanılmasını tavsiye etmiyorum mekanik mod ileri düzey kullanıcılar içindir coilin ohm'ları (direnci) ne kadar düşük olursa, pilden o kadar fazla amper çekilir ve bu da coile daha fazla güç aktarılmasına neden..
23 Oca LİKİTLER HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER
0 3139
LİKİTLER HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLERLikitlerin Son Kullanma Tarihi Nedir?Elektronik sigara likitlerinin son kullanma tarihi konusunda büyük bir anlaşmazlık yaşanıyor. Bazı e-sigara likit üreticileri likitlerinin son kullanım tarihlerini 2 sene olarak belirlerken bazı likit üreticileri ise likitlerine 1 sene kullanım tarihi belirliyorlar. Peki doğ..
23 Oca GÜVENLİĞİNİZ İÇİN HATIRLATMALAR
0 1129
güvenliginiz için küçük hatırlatmaaşağıdaki yorumlara bizler için çok degerli olan kendi ipuçlarından paylaşmayı unutmayın!Gereksiz ısı riskiYaz boyunca modunuzu veya yedek pilleri aracınızın içinde bırakmayınız, aşırı ısı pil arızasına, yangına veya daha kötüye neden olabilir.Cep Pil GüvenliğiHer zaman kullanımda olmayan Piller taşımak veya saklam..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)