BENIM İÇIN EN İYİ LİKİT HANGİSİDİR?


Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda likitlerden, hangisinin sizin için en iyisi olduğunu belirlemek gerçekten göz korkutucu bir iş olabilir. Sizin için özel lezzet kişisel tercih meselesi olmasına rağmen, seçiminizi yaparken uymanız gereken bazı genel kurallar vardır.

İlk ve en önemlisi kalitedir. kalitesiz ve saglıksız ortamda yapılan likitlerden uzak durmak istiyorsunuz.güvendiginiz tedarikçilerden almaya özen gösterin

Lezzet seçiminde, 5 temel likit lezzet kategorisi vardır: meyve , tütün , içecek , şekerleme , tatlı ve mentol . Elbette bu kategorileri birleştiren lezzetler var, ama bunlar temel olanları. Beğendiğiniz lezzet kategorilerini anlamanın en iyi yolu onları denemektir. Denemek için çeşitli likitlerin küçük boyutlarını satın alın. Hangilerini sevdiğini ve hangilerini nefret ettiğini hemen öğreneceksiniz. Sevdiğiniz lezzet türlerini temel olarak anladıktan sonra, kesinlikle sevdiğiniz ikinci bir likit türü elde edene kadar bu lezzet kategorileri içinde likit denemeye devam edin.

Kullanılacak nikotin gücünü belirlemek için öncelikle mevcut alışkanlıklarınızın neler olduğunu anlamak önemlidir. Sigara içiyorsanız, sigara içen kişinin ağırlığına bağlı olarak bir nikotin gücü seçmek isteyeceksiniz. Zamanla sıfıra ulaşana kadar nikotin miktarını kademeli olarak azaltabilirsiniz. Eğer şu anda sigara içmiyorsanız, 0 mg nikotin kullanmak en iyisidir.