güvenliginiz için küçük hatırlatma

aşağıdaki yorumlara bizler için çok degerli olan kendi ipuçlarından paylaşmayı unutmayın!

Gereksiz ısı riski
Yaz boyunca modunuzu veya yedek pilleri aracınızın içinde bırakmayınız, aşırı ısı pil arızasına, yangına veya daha kötüye neden olabilir.

Cep Pil Güvenliği
Her zaman kullanımda olmayan Piller taşımak veya saklamak için bir pil koruyucu kılıf ve kutu kullanın. aksi taktirde cebinizde bulunan anahtar bozuk para veya herhangi bir metal nesne pilin kısa devre yapmasına ve arızalanmasına hatta patlamasına neden olabilir.

Bolca su iç!
su likit içersindeki kimyasal maddelerin dışarı atılmasını saglayacak böylelikle böbreklerimizi koruyacaktır.

pil amperajı
pilinizin mevcut direncinizi karşılayabildiğinden emin olun!
yeni bir coil taktıgınızda önce cihazınızın güvenli bir şekilde ateşleyebileceğinden emin olun. Örneğin: 200W kapasiteli bir cihazınız ve 150W'da en iyi kullanım için derecelendirilmiş bir atomizeriniz var. Sadece modunuz 150W derecesini ele alabildiği için, pilinizin bu gücü karşılayabilecegi anlamına gelmez. Düşük dirençli bir bobine güç sağlamak için doğru ampere sahip olmayabilirler. daha sonra sıkıntı yaşamamak için uygun bir pil şeçmelisiniz.

buharcı Dili
En sevdiğiniz likitler lezzetini yitiriyor gibi görünüyorsa, “buharcının dili”, yorgun olabilir. bu durumlarda dilinizi temizlemek için bir çay kaşıgı kahve bir dilim limon farklı ve keskin lezzetleri sık sık yemek , bunu önlemeye yardımcı olacaktır.