REGÜLA MOD NEDİR ??

regüla Modda en basit olanı, çıkış gücünü ayarlamak için devre kullanan ve çıkış gücünün iki şekilde ayarlanmasına izin veren pilli buhar cihazıdır: 1. Gerilimi ayarlayarak. 2. Watt ayarlayarak. Ek olarak, bu cihazlar, kullanıcıyı korumak ve cihazın kendisinin zarar görmesini önlemek için çok çeşitli güvenlik özellikleri sağlamak için koruma devresi kullanır. regüla Modlarının güvenlik özellikleri, yeni ve deneyimli buharcılar için onları harika bir cihaz haline getiriyor. Bugün, bu cihazların büyük bir seçim var. Maksimum çıkış gücü ve diğer özellikleri de aynı şekilde değişir. Cihazlarda o kadar çok seçenek varsada, bunların içerisinde oldukça benzer özellikler oldukları biliniyor Bu cihazlar, değişken ayarları, güvenlik özelliklerini sağlayan ve kontrol eden bir mikro işlemci tarafından kontrol edilir. ve pil ömrünü, atomizer direncini, vb. gösterme gibi özellikler barındırırlar. Tek önemli iç farklılıklar, ister mikro isterse dahili pilleri kullanıyor olsunlar, ve eğer bu piller paralel veya seri bir devrede ise. Pil yerleştirme, mikroişlemcinin bir paralel devrede istenilen ayara ulaşması için voltajı arttırması gerekip gerekmediğini veya bir seri devrede istenen ayarın elde edilmesi için gücün düştüğünü belirler.
Neden regüla mod Kullanmalı
Esneklik ve Kolaylık:
Bir regüla mod, çeşitli şekillerde yardımcı olabilecek kişiselleştirme yeteneğine sahiptir, esnekliğin, farklı direnç,coil tipleri ve tel boyutları ile çok çeşitli atomizerleri hızla değiştirmesine ve kullanmasına izin verir. Çıkış gücünün ayarlanabilmesi yeteneği, kullanıcıların, belirli likitlerin çeşidini değiştirebilecek ya da yakabilecek ve aynı miktarın yaratılması için kullanıcının daha kısa ya da daha uzun çekmeyi istediği zaman ayarlayabilmesine yardımcı olan coil tarafından üretilen ısı miktarını kontrol etmelerini sağlar. buharın Bu cihazlarla birkaç düğme tıklamasıyla yeniden ayarlanma özelligine sahiptir.

regüla Modun Güvenlik Özellikleri
Bu tür mod, mümkün olan en geniş güvenlik özellikleri nedeniyle piyasadaki en güvenli tip ve en yeni uygun fiyatlı buhar cihazlarıdır.

Termal Koruma: Cihaz çok ısınırsa devre dışı bırakır.
Aşırı Şarj / Deşarj Koruması: Pilleriniz aşırı şarj edilmiş veya aşırı deşarj olmuşsa, cihazınızın patlamasını önler.
Min / Maks Direnci Koruması / Limitleri: Cihazınızın coil direnci çok yüksek veya düşük olduğu için atomizör ateşlemesini önler.
Kısa Devre Koruması: Kısa devre varsa, cihazınızın ateşlemesini önler.
Ters Polarite Koruması: Cihazı ve kullanıcıyı yanlış takılmış pillerden korur
regüla Mod Kullanıcı Özellikleri
Bu tip mod genellikle değişken voltaj ve watt dışında zengin özelliklere sahiptir ve aşağıdaki özelliklerin herhangi bir kombinasyonuna sahip olabilir 
Atomizer coilini (ohm)gösterir
Pil ömrünü gösterir
Ekran voltajı / watt Ayarı gösterir
Gerçek zamanlı olarak yük altında voltajı gösterir
Sıcaklık Kontrolü (yük altında atomizer direncindeki değişiklikleri tespit ederek bobinlerin maksimum sıcaklığının ayarlanabilir sınırlamasını sağlayan yeni bir teknoloji)
Mekanik / Baypas Modu (Çıkışın, pilin şarj durumu ve atomizörler direnci tarafından belirlenmesini sağlar).
Yanlışlıkla cihazı ateşlemesini önlemek için Kilitle / Kilidini Aç.
Kaç çekmenin yapıldığını göstermek için puf sayacı.
USB Geçişi, üzerinde buharlarken yaparken bir mod şarj etmenizi sağlar ( biz önermiyoruz)

regüla Modlarının Dezavantajları
Boyut: Bu modlar, devrelerinin ve kablolarının içinde barındırabilmesi için ihtiyaç duyduğundan ya da mekanik cihazların yerine getirilmesi gerektiğinden, regüla modları genellikle sabit voltaj regülasyonlu modlardan ya da mekanik modlardan daha geniştir ve daha küçük regüla modları genellikle daha kısa bir pil ömrüne sahip olacaktır. düşük çıkış maksimum çıkış gücü ve daha küçük kullanılabilir direnç aralığı.
Dayanıklılık: Bu cihaz, kablo, devre, LED veya OLED ekranlar, mikroişlemciler, dokunmatik anahtarlar ve düştüğünde hasar görebilecek veya bu cihazların ömrünü sınırlayan mekanik modlarla karşılaştırıldığında kullanım ömrünü sınırlandırarak aşınabilir veya arızalanabilir diğer elektrikli bileşenleri kullanır. düştüğünde yıpranacak veya hasar görecek devre yok.

regüla Modlar Hakkında Ek İpuçları
Cihazınızı düşük bir ayarda kullanmaya başlayın ve sizin için en uygun ayarları bulana kadar yavaş yavaş artırın.

modları su veya aşırı sıcaklıklardan uzak tutun. Hassas devre kullandıkları için, cihazın zarar görmesini önlemek için bunlardan kaçınmak en iyisidir.
Piller, güç verdikleri cihazlardan daha sınırlı bir ömre sahiptir. Bazı cihazlarda değiştirilemez bir dahili batarya bulunurken, diğerleri şarj edilebilir pilleri kullanabilirler. Bir cihazın maliyet etkinliğine karar verirken bunu dikkate alınız.
regüla modundaki direnci okuma yeteneği, bir ohm okuyucunun yerini tutamaz. Nihayetinde aynı şeyi yapan mod, atomizörden daha yüksek bir voltaj akımını bir ohm okuyucusundan daha yüksek bir gerilim akımı devreye sokar ve bu durumda koruma devresini tetikler ve cihaz üzerinde gereksiz gerilmelere neden olur.Sonuç:
Bu modların hızlı evrimi, özelleştirilebilir bir buhar deneyimini kitlelerin ulaşabileceği ve şimdi her zamankinden daha uygun fiyatlı özelliklere sahip, zengin, güvenli, yüksek performanslı cihazlar ortaya koymasından başka bir sonuca varamaz. Güvenlik bizim için önemlidir ve sizin için de önemli olmalı, bu yüzden yüksek performanslı bir cihaz ararken güvenlik için dayanıklılıktan daha çok iyi bir seçenek gibi görünmektedir. regüla modlar ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya hangi Modun doğru olduğundan emin değilseniz,OOPS LİKİT  her zaman size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. BOL BUHARLAR