SALT NİKOTİN

Gittikçe daha fazla sayıda likit markası, “ salt ” adı verilen likitleri piyasaya sürüyor .salt nikotin tam olarak nedir ve diğer nikotinden farkı nedir?

yazımızı okumadan önce ne nikotin olursa olsun yüksek nikotin insan saglıgında ciddi sıkıntılar yaratabilir

salt nikotin nedir?
salt , tütün yapraklarında (yani sigaralarda, purolarda ve nargilede) bulunan doğal olarak oluşan bir nikotin durumudur. likitteki bu ekstre edilmiş nikotinin, boğaza zarar verdiğini ve tütünün absorpsiyon oranını taklit ettiği, geleneksel sigara içme yöntemleriyle gelen katran ve kanserojenlerden kaçınıldığı bilinmektedir. Pürüzsüzlüğü nedeniyle, salt nikotinli likit , diğer likitlerden daha yüksek nikotin kuvvetlerinde mevcuttur. Bununla birlikte, salt nikotinli likitin emme oranı diğer likitlerden çok daha hızlıdır, bu nedenle aşırı nikotin alımını önlemek için SADECE yüksek ohm de kullanılması tavsiye edilir.
likitlerde en sık bulunan nikotin, freebase nikotini olarak adlandırılır ve saf nikotin olarak düşünülebilir. Freebase nikotini içeren likitler daha sert bir boğaz vurumu verir. Bu nedenle, düşük nikotin kuvvetlerinde sunulmaktadır.

salt nikotinin faydaları nelerdir?
salt nikotinli likitler , daha düşük güçte bir cihaz gerektirmesine rağmen , bunlar genellikle sigarayı bırakmada daha iyi bir seçenek olarak gözlenir. Benzer bir his, daha yüksek konsantrasyon ve daha dengeli bir emme oranı, daha az nefes almanın daha kolay olmasını sağlayarak sigarayı geride bırakmayı çok daha basit hale getirir.

Freebase nikotinin yararları nelerdir?
 Freebase nikotininin önemli bir yararı, kolayca bulunabilmesidir. Bunun yanı sıra, freebase nikotinli likit, yüksek watt veya alt-ohm cihazları için daha uygundur ve düşük nikotin kuvvetlerinde mevcuttur. Freebase nikotin likiti, daha sert bir boğaz vuruşunu tercih eden buharcılar için de en iyi seçenektir.

yüksek mg salt nikotin kullananların dikkat etmesi gerekenler

Kullanırken salt nikotinli bir likit , tüm nikotin likitle genelleştirilmiş potansiyel tehlikelerin farkında olmak önemlidir

Herhangi bir nikotin ürününü çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği güvenli bir yerde saklayın; çocuklar veya evcil hayvanlar tarafından alındığında her türlü nikotin ölümcül olabilir.

Cildinize herhangi bir nikotinli likit gelirse, derhal ılık su ve sabunla yıkayın - nikotin cildi tahriş edebilir ve yüksek konsantrasyonlarda yanmalara neden olabilir

Sadece kullanımı salt nikotinli bir likit ile düşük voltajlı cihazı neredeyse hemen emme oranına sahip salt nikotinli likit sindirildiğinde, yüksek nikotin dozu mümkün olabilir,yüksek nikotin belirtileri için uyanık olun yüksek nikotin sonucu ölüme götüren zehirlenmeye neden olabilir

Baş ağrısı
Bulantı ve / veya kusma
Işık sersemlik
Kas seğirmesi / titreme
Bu semptomları ciddi bir şekilde yaşıyorsanız lütfen derhal doktora gidin.